"فرارسیدن ایام حزن واندوه دهمین سپهر آسمان امامت وولایت امام هادی النقی (ع)را تسلیت می گوئیم"رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۷ هجری شمسی، سال جدید را سال «حمایت از کالای ایرانی» نامگذاری کردند"رئیس جمهور در پیام نوروزی خود گفت: در انتخابات یک پیروز بیشتر نداشتیم و آن ملت بزرگ ایران بود"

اعیاد بزرگ ماه مبارک شعبان برهمگان مبارک
آیین پایانی نخستین جشنواره مردمی برنامه‌های نوروزی رسانه ملی با حضور هنرمندان، مدیران رسانه ملی و اصحاب رسانه برگزار شد.
ساعت رسمی کشور از ساعت ۲۴ امشب اول فروردین، یک ساعت به جلو کشیده می‌شود.
یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۷

جستجو در سایت

-------------------------

 

كانال رسمي تلگرام باغیـن آنـلاین

عضو شوید

-------------------------

"تقویم روزواوقات شرعی:امروزیکشنبه 2اردیبهشت ماه1397،مصادف با5شعبان المعظم 1439وبرابربا22آوریل2018میلادی"اوقات شرعی امروز به افق کرمان:اذان صبح04:44،طلوع آفتاب ساعت06:07،اذان ظهرساعت12:40،غروب آفتاب ساعت19:13 ،اذان مغرب ساعت19:31 ونیمه شرعی23:58دقیقه می باشد"وضعیت آب وهوای شهرباغین:هم اکنون آسمان این شهرابری ودمای فعلی هوادرساعت(07:30)2درجه سانتیگرابالای صفرمی باشد"

امام جمعه باغین:خط قرمزملت ایران اطاعت از ولایت فقیه است

 حجت الاسلام دشت آبادی:خط قرمز ملت با بصیرت ایران اطاعت وپیروی از ولایت فقیه و بیزاری وانزجار از آشوبگران در حوادث اخیر می باشد.

به گزارش "باغین آنلاین"خطیب نماز جمعه شهر باغین در خطبه های نمازجمعه امروزاین شهر،با اشاره به تحولات اتفاق افتاده چندروز گذشته در کشور اظهار داشت:اعتراض به نا کارآمدی دولتمردان حق طبیعی مردم است .وی گفت:مردم برای سرفرازی و اقتدار این انقلاب ونظام خون جوانان خودرا تقدیم کرده اند و همیشه در تمامی صحنه های انقلاب حضوری گسترده داشته اند و حق آنهاست که مطالبه گر باشند .

امام جمعه باغین خاطر نشان کرد :اعتراض با آشوب خیلی متفاوت است و فتنه گران که از خارج از کشور موردحمایت قرار می گیرند از اعتراضات  وتجمعات به حقه مردم سو ء استفاده کردند ودست به آشوب  واغتشاش زدند و به اموال عمومی ،مقدسات  واعتقادات مردم وارزشهای مقدس انقلاب اهانت وگستاخی کردند. وی گفت: تا قبل از اعتراضات در مشهد مقدس  2000 اعتراض وتجمع در کشور ثبت شده است که مردم  به عملکرد بانکها ،موسسات مالی واعتباری ،معادن وکارخانجات و مسئله تورم در جامعه اعتراض داشتند که با حمایت نیروی انتظامی همراه بود.

خطیب جمعه باغین خط قرمز مردم را اطاعت وپیروی از ولایت فقیه و بیزاری وانزجار از آشوبگران در حوادث اخیر عنوان کردوگفت:بازیگران این آشوب و این حریانات همانند فتنه 88دشمنان قسم خورده این انقلاب و نظام اسلامی بودند که  سعی در دخالت کردن در امور ایران را داشتند که  باحضور با بصیرت وآگاهانه مردم ایران اسلامی به اهداف شوم خودهمانند 38سال گذشته نائل نیامدند .

وی خطاب به مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران گفت:همین جوری که این ملت فهیم به بصیرت ایران اسلامی همیشه درتمامی میدانها وصحنه ها حضوری گسترده وحماسه ای داشته اند وشما هم در جهت رفع مشکلات معیشتی ومطالبات به حق مردم و عمل به وعده های انتخاباتی دین خودرا به این مردم ادا کنید.

 امام جمعه باغین با اشاره به حادثه کشف حجاب ،به آثار حجاب در جامعه پرداخت وگفت:حجاب در جامعه آرامش روانی ایجاد می کند واگر در جامعه زن بد حجاب وبی حجاب وجود داشته باشد آرامش روانی جوانان جامعه برهم می خورد و استحکام بنیاد خانواده ها متزلزل می شود.

حجت الاسلام دشت آبادی به مشکلات ومعضلات شهر باغین اشاره کرد وگفت:شبانه روزی نبودن مرکز بهداشتی ودرمانی شهر باغین ومراجعه کردن مردم این شهربرای درمان به مرکز استان مشکلاتی را برای شهروندان این شهر به وجود آورده است.وی همچنین به مسئله مهم آ ب آشامیدنی شهر باغین اشاره کرد وگفت:آب آشامیدنی شهر باغین کیفیت مطلوبی ندارد واز لحاظ بهداشتی وسلامت مشکلاتی را برای شهر وندان این شهر به وجود آورده است .وی از مسئولین خواست که در جهت رفع مشکلات معیشتی و درمانی مردم شهر باغین اقدامات موثری را انجام دهند.

 خطیب جمعه شهر باغین همچنین به حادثه قیام 9دی مردم قم وشهادت حماسه ای شهدای هویزه اشاره کرد.

اتمام پیام/

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

خبر تصویری

خبر تصویری

مناسبت ها